Грађевински факултет данас је обавештен о одлуци Универзитета у Београду да ће издавање диплома студентима који су завршни рад на ОАС, МАС или САС одбранили пре 7. 11. 2022. године бити наплаћено по старој цени (5.000 РСД) уколико дипломе буду послате на издавање у најкраћем року.

Позивамо све студенте који су завршни рад на ОАС, МАС или САС одбранили пре 7. 11. 2022. године да што пре, а најкасније до СРЕДЕ 1. 2. 2023. године, дођу у Студентску службу како би дали сагласност на радну верзију дипломе и додатка дипоме. Након овог рока, изадање диплома ће бити наплаћивано по новом ценовнику Универзитета у Београду (7.000 РСД).

Свим студентима који су завршили ОАС пре 7. 11. 2022. године и којима је издавање дипломе већ наплаћено 7.000 РСД, разлика од 2.000 РСД ће бити враћена на студентски конто и моћи ће да се користи у току студирања на МАС или да се уплати на конто у банци (на захтев студента).

Сви студенти који су завршили МАС или САС пре 7. 11. 2022. године и којима је издавање дипломе већ наплаћено 7.000 РСД позивају се да дођу у Студентску службу како би им разлика у цени била враћена на конто у банци.

13-01-23
Студије

Од дана 12.01.2023. године омогућено је пријављивање испита за Јануарски испитни рок. Обавештење о начину пријаве испита можете погледати овде.

12-01-23
Студије

Поштовани студенти, обавештавамо вас да можете погледати списак резервисаних места за доделу студентских домова.

Списак резервисаних места за мушкарце

Списак резервисаних места за девојке

Студент који жели да скине резервацију то не може учинити ако је студент који има резервисану собу рангиран највише 20 места иза студента који жели да скине резервацију.

29-11-22
Студије

У четвртак 1. децембра 2022. године у Свечаној сали Грађевинског факултета, са почетком у 10 часова, обавиће се свечана додела диплома и похвалница најбољим студентима.

25-11-22
Студије

Обавештавају се студенти Грађевинског факултета да ће се расподела места за студентски дом обавити у среду 30. новембра 2022. године у Свечаној сали

за девојке расподела је од 09:00 до 11:00 часова

за момке расподела је од у 11:30 до 13:00 часова

16-11-22
Студије

Обавештавају се сви студенти који су конкурисали за место у дому за школску 2022/23. годину, да овде могу видети прелиминарне ранг листе.

Студентски дом - младићи

Студентски дом - девојке

04-11-22
Студије

За студенте на дипломским академским студијама модула за Грађевинску геотехнику на Грађевинском факултету Универзитета у Београду за школску 2022/23. годину обезбеђено је седам стипендија.

Стипендије су обезбедиле фирме:
•    Новкол а.д. (две стипендије),
•    Геосонда – Фундирање а.д. (две стипендије),
•    GeoExpert д.о.о. (једна стипендија),
•    Институт за водопривреду "Јарослав Черни" а.д. (једна стипендија),
•    Акболат Нова Адреса д.о.о. (једна стипендија).

Укупан нето износ стипендије износи 120 000 РСД.

Додатна питања кандидати могу поставити на адресу електронске поште: borovina@grf.bg.ac.rs и mimarjanovic@grf.bg.ac.rs.

24-10-22
Студије

Обавештавају се сви заинтересовани студенти да ће се предаја докумената за конкурс за доделу студентских кредита, стипендија и домова обавити од 24.10. до 31.10.2022. године у периоду од 11 до 13 часова у просторијама Службе за студентска питања.

Конкурсна документација достављена по истеку наведеног рока неће бити разматрана.

Студент који је био корисник студентског кредита или стипендије за школску 2021/2022. годину, добија (на своје име испуњен) обазац у Служби за студентска питања – ПРИЈАВУ (Образац бр. 1а), којим пријављује своје учешће на конкурсу за школску 2022/2023. годину, уз подношење осталих докумената наведених у конкурсу.

Уз потребна документа за дом, која су наведена конкурсом, понети и попуњену пријаву.

03-10-22
Студије

Обавештавамо студенте I године да је за коришћење факултетске адресе за електронску пошту (преко које се обавља званична комуникација), приступ е-шалтеру, коришћење Eduroam WIFI мреже и рачунара током вежби на свим предметима, потребно да отворе свој лични налог.
Молимо студенте да благовремено креирају налог од куће, пре првих вежбања, која почињу у понедељак 03. 10. 2022. према распореду који је објављен. Упутство за креирање налога можете преузети овде.

30-09-22
Студије

Обавештавају се студенти прве године основних академских студија да распоред по групама могу погледати овде.

30-09-22