Захваљујући иницијативи и доброј вољи донатора, у понедељак 5. марта 2023. године, у свечаној сали Грађевинског факултета, додељена је једнократна помоћ студентима без једног или оба родитеља.

Ово је јединствен догађај у последњих неколико деценија, а укупно 22 студента нашег Факултета добило је једнократну донацију. Укупан износ додељених средстава је 25.000 евра.

Студенте је овом приликом поздравио декан факултета проф. Владан Кузмановић, као и представник породице донатора. У намери да испуне завет своје мајке и са жељом да дају свој лични доприност, хумани људи су обрадовали студенте Грађевинског факултета средствима која ће им олакшати студирање.

О овом племенитом гесту обавештавамо јавност у нади да ће инспирисати и друге хумане људе да крену сличним путем и обрадују још неке ђаке или студенте.

08-03-23