У четвртак 15. децембра 2022. одржан је 18. Сусрет студената хидротехнике у организицији Катедре за хидротехнику и водно еколошко инжењерство и под покровитељством Института за водопривреду Јарослав Черни. Студенти основних и мастер студија одсека за хидротехнику у водно еколошко инжењерство имали су прилике да чују следеће презентације:

Примена БИМ технологије у пројектовању хидротехничких инсталација – Павле Кафеџиски

Aqualibrium Water Competion у организацији IACES организације – Снежана Филиповић

Пројектовање хидотехничких објеката: примери из праксе – Давид Јаћимовић

Хидроинформациони системи: Институт за водопривреду Јарослав Черни – Марија Миловановић

Примена вештачке интелигенције у сектору вода – Милан Стојковић

На крају сусрета студентима су бесплатно подељени примерци часописа "Вода и санитарна техника" захваљујући Удружењу за технологију воде и санитарно инжењерство. Свим студентима, презентерима и спонзорима/донаторима се и овом приликом захваљујемо.“

16-12-22