У суботу 26. новембра 2022. одржан је 4. Сајам стипендија у организацији Студентског парламента Грађевинског факултета, Студентске организације IACES и уз покровитељство Грађевинског факултета Универзитета у Београду. Студентима Грађевинског факултета, 18 компанија понудило је 48 стипендија за које је било заинтересовано око 120 студената.
Сајам стипендија представља јединствену прилику да се студенти упознају са захтевима и понудом тржишта, а у оквиру своје струке, као и да олакшају своје студирање. Са друге стране компанијама се пружа могућност да воде одговорну кадровску политику и на време обезбеде континуирани прилив нових кадрова, својих будућих колега. Велика посећеност од стране студената као и значајан број понуђених стипендија су пример добре праксе коју Грађевински факултет спроводи последњих година организовањем оваквих догађај. Сарадња са привредом, праћење захтева тржишта и побољшање материјалног положаја студената престављају један од стратешких циљева Грађевинског факултета ком ћемо и у будућности остати посвећени.

01-12-22