Универзитет у Београду је потписао Споразум о сарадњи у пружању подршке јавне управе високошколским установама у образовном процесу са Министарством државне управе и локалне самоуправе и бројним државним органима. За студенте Универзитета у Београду обезбеђено је преко 200 прилика  за студентску стручну праксу. Предвиђено је да студенти праксу могу обавити у наредних  6 месеци, закључно са мајем 2022. године.

За студенте Грађевинског факултета намењено  је десет места за обављање стручне праксе у Градској управи града Београда:

-Секретаријат за комуналне и стамбене послове (3)
-Секретаријат за Енергетику (1)
-Секретаријат за социјалну заштиту  (2-високоградња)
-Секретаријат за опште послове (1)
-Секретаријат за инспекцијске послове (1)
-Секретаријат за инвестиције (1-саобраћајна инфраструктура и железнице, 1-високоградња или хидроградња)

Презентацију стручне праксе 2021 можете погледати овде.

Студенти Грађевинског факултета заинтресовани за обављање стручне праксе могу да се пријаве на шалтеру Студентске службе, Драгани Јањушевић, радним данима од 11 до 13ч.

Додатне информације о периоду реализације стручне праксе, описима институција и радних јединица у којима ће пракса бити реализована могу се видети на линку

Контакт за  додатне информације:
Универзитетски центар за развој каријере и саветовање студената
centar@razvojkarijere.bg.ac.rs
телефон : 3207419