У летњем семестру школске 2020/21. године настава ће се изводити по измењеном комбинованом моделу. Комплетна настава, изузев вежби у лабораторијама, одржаваће се на даљину. Колоквијуми и испити одржаваће се у просторијама Факултета, уз придржавање важећих епидемиолошких мера.

Распоред часова за ОАС Грађевинарство у летњем семестру школске 2020/21. године можете преузети овде.Поделу на групе студената II семестра ОАС Грађевинарство можете преузети овде.

Распоред часова за ОАС Геодезија и геоинформатика у летњем семестру школске 2020/21. године можете преузети овде.

Распоред часова за МАС Грађевинарство у летњем семестру школске 2020/21. године можете преузети овде.

Распоред часова за МАС Геодезија и геоинформатика у летњем семестру школске 2020/21. године можете преузети овде.

19-02-21
Студије