Рукометна екипа Грађевинског факултета освојила је међународни турнир Еуријада одржан од 15. до 18. новембра ове године у Берлину. На турниру је учествовао велики број тимова који су представљали факултете и универзитете из целе Европе. Као прошлогодишњи освајачи лиге Универзитета у Београду, наши студенти узели су учешће и на овом европском турниру, са ког су се такође вратили као шампиони. Грађевински факултет је поносан на својих 14 студената који су још једном доказали да се марљив рад увек исплати, а да пред колективним духом и јединством падају и најјачи противници. Као награду за победу на Еуријади наше колеге освојиле су учешће на светском турниру који ће се одржати у Бејруту у марту следеће године. Сигурни у њихове нове успехе, испратићемо их и на ово такмичење! Фотографије шампионског пехара можте преузети овде, а видео са поздравом нашег тима можете погледати овде.

02-12-19
Остале вести

Грађевински факултет расписује конкурс у листу "Послови" за избор у звање и заснивање радног односа.

Више информација потражите путем линкa овде.

20-11-19
Остале вести

Грађевински факултет расписује конкурсе у листу "Послови" за избор у звање и заснивање радног односа.

Више информација потражите путем линкова овде тј. овде.

28-10-19
Остале вести

Обавештавају се сви заинтересовани да ће се у среду, 23. 10. 2019. у Ректорату Универзитета у Београду одржати путујући студентски сајам "Студирајте у Француској''.

21-10-19

08-10-19
Остале вести

На сајту је објављен календар наставе за школску 2019/20. годину. Можете га погледати овде.

17-09-19
Остале вести

Листу купљених монографија можете погледати путем линка овде.

22-08-19
Остале вести

Пријаве за бесплатни летњи камп за студенте у Научно-технолошком парку у Београду `ParkUp!2019` су у току. Пријави се и закорачи у свет младих компанија!

Више информација путем линка овде.

26-06-19
Остале вести

Са задовољством желимо да вас известимо о сјајним резултатима које су представници Грађевинског факултета постигли учешћем мешовите екипе нашег факултета на овогодишњој трци Serbia Business Run у Београду.

Грађевински факултет су представљали:

Иван Глишовић - ванредни професор
Жељко Василић - доцент
Марија Тодоровић - асистент
Слободан Радованович - асистент
Никола Мирковић - асистент
Синиша Саватовић - асистент
Ања Шапоњић - студент и
Урош Мијаиловић - студент

Од укупно 352 тима заузели смо 33. место, док смо у категорији Образовање заузели 1. место.

Посебно истичемо успех девојака, Марије Тодоровић  која је постигла 7. место од 1931 учеснице и Ање Шапоњић са заузетим 13. местом у истој конкуренцији.

18-06-19
Остале вести

У току је прикупљање писмених понуда за давање у закуп стана у ул. Влајковићева 5 у Београду.

31-05-19