Хидраулика 1 [гха3х1]

Поштоване колеге,

У следећој табели је дат по областима преглед поена освојен на колоквијумима:

 

        Колоквијуми - финални резултати  
        Течење у цевима Отворени токови Порозна средина Ослобођен(а)
  Презиме Име Бр.индекса писменог
1 Башић Невенка 208/15 100 91.75 100 да
2 Бојовић Јелисавета 153/15 95 89 95 да
3 Бувач Марија 41/14 50 н 40 1 
4 Гатић Алекса 301/13 75 н 100 1 3
5 Говедарица Милица 183/15 40 н 0  
6 Добрић Лука 118/15 0   0  
7 Достанић Јована 111/15 50 н 0 1 
8 Ђорђевић Филип 135/15 30 н 100 3
9 Јовић Ивана 219/12 40 н 0  
10 Кафеџиски Павле 98/15 90 н 60 1 3
11 Кецовић Владислав 82/14 90 н 55 1 3
12 Кирћански Теодора 44/15 100 97.75 100 да
13 Кицевска Јована 317/15 80 н 40 1 
14 Ковић Марија 96/14 70 н 40 1 
15 Крунић Јелена 11/15 75 62.13 100 да
16 Манић Ема 43/15 30   0  
17 Матовић Дајана 241/15 95 60.88 35 1 2 
18 Миладиновић Јелисавета 51/15 100 95.5 100 да
19 Миловановић Милица 175/15 100 н 0 1 
20 Милошевић Јелена 155/15 95 н 70 1 3
21 Михаиловић Нина 182/15 40 н 35  
22 Мићевић Стефан 278/13 0 н 30  
23 Молеровић Олга 55/15 50 н 70 1 3
24 Никшић Игор 91/15 75 48.25 100 1 3
25 Новитовић Милан 172/13 80 н 100 1 3
26 Okema Joel 312/14 35 н 20  
27 Павић Срђан 149/09 40 н 75 3
28 Пецић Марија 50/15 50 н 20 1 
29 Радић Слађана 23/14 100 84.5 100 да
30 Радишић Иван 26/15 80 н 100 1 3
31 Рајковић Валентина 84/15 95 80.88 90 да
32 Савић Младен 40/15 5 н 0  
33 Средојевић Никола 86/15 75 69.25 70 да
34 Стојановић Драгана 87/15 90 н 100 1 3
35 Трипковић Милош 76/15 100 н 100 1 3
        0   0  
Студенти из претходних генерација:   0   0  
36 Ајтић Милан 209/12 80 82.75 60 да
37 Анђелић Владимир 329/14 75 н 100 1 3
38 Бјелица Стојан 57/13 0   0  
39 Вукаловић Владимир 190/11 40 н 0  
40 Вулић Дарко 281/13 75 0 20 1 
41 Гајевић Милица 280/13 60 н 80 1 3
42 Јокић Александар 82/12 65 н 95 1 3
43 Компалић Љубица 40/12 70 61.25 70 да
44 Копривица Срђан 297/13 40 н 30  
45 Костадиновић Марко 284/11 20 н 0  
46 Лаловац Ђорђе 217/13 0   0  
47 Милићевић Маја 310/13 95 н 100 1 3
48 Петронић Ивана 63/11 100 70.75 100 да
49 Тошић Исидора 228/10 55 71.75 10 1 2 
50 Филиповић Марко 185/13 20 н 0  
51 Антић Марко 32/12 0   0  
52 Лазић Павле 99/12 40 н 70 3
53 Alyatem Mohamed 351/13 25 91.75 75 2 3

У колони "Ослобођен(а) писменог" студентима ослобођеним од испита уписано је "да". Студентима ослобођеним од дела испита, стоји редни број задатка којег су се ослободили на писменом делу испита. Детађан преглед поена по областима, дат је у PDF датотеци постављеној у делу "Материјали"

Увид у радове је у понедељак 8. јануара 2018. године у периоду од 15-16 часова.

05-01-2018
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

Обавештавамо све студенте који слушају вежбања у школској 2017./2018. години, да ће се лабораторијске вежбе из Хидраулике 1 одржати у уторак 28.11.2017. године у учионици Института за хидротехнику са почетком у 14 часова.

27-11-2017
Будо Р Зиндовић

Обавештавају се студенти да је последњи термин за одбрану 4. вежбе уторак 5.12. од 14 часова, када ће бити организован тест у сали 113.

24-11-2017
Роберт Д Љубичић

Обавештавају се студенти да су резултати првог колоквијума постављени на страници Наставни материјали.

Увид у радове ће се одржати у петак 10.11. од 13-14 часова у просторијама Института за ХВЕ.

09-11-2017
Роберт Д Љубичић

Резултати улазног теста дати су у табели. Студенти који имају мање од 10 поена, као и студенти који тест нису полагали, дужни су да положе поправни тест чији ће термин бити накнадно објављен, како би стекли право на потпис.

  Презиме Име Бр.индекса Ул. кол.
1 Башић Невенка 208/15 18
2 Бојовић Јелисавета 153/15  
3 Бувач Марија 41/14 15
4 Гатић Алекса 301/13 15
5 Говедарица Милица 183/15 10
6 Добрић Лука 118/15 15
7 Достанић Јована 111/15 12
8 Ђорђевић Филип 135/15 10
9 Јовић Ивана 219/12 12
10 Кафеџиски Павле 98/15 14
11 Кецовић Владислав 82/14 18
12 Кирћански Теодора 44/15 16
13 Кицевска Јована 317/15 15
14 Крунић Јелена 11/15 17
15 Манић Ема 43/15 17
16 Матовић Дијана 241/15 17
17 Миладиновић Јелисавета 51/15 15
18 Миловановић Милица 175/15 13
19 Милошевић Јелена 155/15 9
20 Михаиловић Нина 182/15  
21 Мићевић Стефан 278/13 11
22 Молеровић Олга 55/15 19
23 Никшић Игор 91/15 19
24 Новитовић Милан 172/13 15
25 Павић Срђан 149/09 11
26 Пецић Матија 50/15 9
27 Радић Слађана 23/14 19
28 Радишић Иван 26/15 15
29 Рајковић Валентина 84/15 18
30 Савић Младен 40/15 18
31 Средојевић Никола 86/15 16
32 Стојановић Драгана 87/15 18
33 Трипковић Милош 76/15 17
10-10-2017
Роберт Д Љубичић

Резултати писменог дела испита у допунском октобарском испитном року су приложени у табели. Усмени испит из предмета ће се одржати у среду, 4. октобра, на Институту за хидротехнику у 8:00ч. Увид у радове ће се одржати у уторак, 3.октобра, у 10ч.

Хидраулика 1 Писмени Финални поени Поени Оцена
  Презиме Име 1 2 3 1 2 3 писмени писмени
1 Јокић Александар   50 90 70 50 90 70.0 7
2 Бјелица Стојан 60 50 50 60 50 50 53.3 6
3 Вулић Дарко 40 0 0 40 0 0 н н
4 Делчев Петар 50   100 50 65 100 71.7 8
5 Компалић Љубица 50 100   50 100 70 73.3 8
6 Лазић Павле   80   85 80 60 75.0 8
7 Richard Okot 80 0 80 80 65 80 75.0 8
02-10-2017
Ања Ранђеловић

Испит из предмета ће се одржати у НЕДЕЉУ, 01.10., у учионици 225 са почетком у 14ч. Усмени испит из предмета ће се одржати у СРЕДУ, 4.10., на Институту за хидротехнику са почетком у 8ч. 

29-09-2017
Ања Ранђеловић
! Сајт је оптимизован за Firefox, Chrome и IE 9+           ЛуАн-011