Удружење `Милутин Миланковић` позива све заинтересоване да дођу на свечано отварање споменика Милутину Миланковићу које ће се одржати у парку испред Метеоролошке опсерваторије на Врачару (преко пута Храма) у понедељак 26. 06. 2017. године са почетком у 13ч.

20-06-17

Београдска отворена школа отворила конкурс за упис јубиларне 25. генерације студената на једногодишњи мултидисциплинарни програм неформалног образовања "Студије будућности".

20-06-17
Мој избор

Делегација једне кинеске компаније укључена у пројекат ''Један појас-један пут'', највишег пројекта кинеске државе, боравила је на Грађевинском факултету.

15-06-17
Факултетске вести

Датуме пријаве на конкурс, полагања пријемног испита и уписа у прву годину основних студија школске 2017/2018. године можете видети овде а детаљније на УПИШИ СЕ - УПИСНИ РОК - ПРИЈЕМНИ ИСПИТИ

13-06-17
Упиши се

Студенти завршних година су обавезни да на време Студентској служби поднесу захтев за одобрење теме завршног рада и регулишу недостајуће испитне пријаве. До 30. септембра студент мора да положи све испите, одради студентску праксу и одбрани завршни рад.

12-06-17
Студије

Обавештавамо вас да се од 05. 06. 2017. године, у Библиотеци и на сајту Факултета, налази Извештај Комисије за избор Ане Николић у истраживачко звање асистента - студента докторских студија.

Извештај је доступан јавности до 20. 06. 2017. године.

05-06-17

Одлуку о условима уписа кандидата који поново полажу пријемни испит за упис на основне академске студије можете видети овде.

02-06-17
Упиши се