Хидраулика 1 [б2х3х1]

Резултати писменог дела испита у допунском фебруарском року 2019. године, приказани су у наредној табели:

 

Хидраулика 1   Финални поени Оцена
  Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Гајевић Милица 280/13 85 50 70 7
2 Милутиновић Катарина 7/14 75 76.75 80 8
3 Томашевић Ирина 85/14 70 100 60 8
4 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 85 7
5 Молеровић Олга 55/15 85 100 80 9
6 Стојковић Јулијана 68/15 75 50 50 6
7 Добрић Лука 118/15 95 65 80 8
8 Павловић Владимир 139/15 80 80 85 9
9 Спајић Дарија 140/15 70 74.25 90 8
10 Лекић Никола 326/15 80 89 50 8
11 Шапоњић Ања 67/16 95 95.5 90 10
12 Радивојевић Лазар 23/16 95 100 80 10
13 Репајић Ана 97/16 55 50 80 7
14 Богдановић Марко 131/16 65 72.75 80 8
15 Авакумовић Оливера 175/16 90 100 60 9
16 Рак Немања 199/16 95 64.5 70 8
17 Џувић Марко 232/16 60 50 100 7

 

Усмени део испита ће се одржати у понедељак, 25. јануара 2019. од 09:00 часова у Институту за ХВЕ. Моле се сви студенти који полажу да дођу у наведено време.

20-03-2019
Будо Р Зиндовић

Студенти који су положили усмени део испита, своје индексе могу преузети у среду 20. фебруара 2019. године у 14 часова у Институту за хидротехнику.

19-02-2019
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

У наредној табели приказани су резултати писменог дела испита, одржаног у уторак 12.02.2019. године:

 

Хидраулика 1   Финални поени Оцена
  Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Ајтић Милан 209/12 80 66.85 0 5
2 Мићевић Стефан 278/13 90 82.75 60 8
3 Гајевић Милица 280/13 85 50 70 7
4 Милутиновић Катарина 7/14 75 76.75 80 8
5 Томашевић Ирина 85/14 70 100 60 8
6 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 85 7
7 Анђелић Владимир 329/14 70 88.25 55 8
8 Манић Ема 43/15 100 92.75 75 9
9 Молеровић Олга 55/15 85 100 80 9
10 Стојковић Јулијана 68/15 75 50 50 6
11 Добрић Лука 118/15 95 65 80 8
12 Павловић Владимир 139/15 80 80 85 9
13 Спајић Дарија 140/15 70 74.25 90 8
14 Бојовић Јелисавета 153/15 80 90 80 9
15 Михаиловић Нина 182/15 65 80 50 7
16 Радивојевић Лазар 23/16 95 100 80 10
17 Димитријевић Александра 69/16 60 65 50 6
18 Јовчић Анђела 70/16 70 78.5 55 7
19 Жугић Никола  82/16 95 95.5 80 10
20 Репајић Ана 97/16 55 30 0 5
21 Марић Ненад 126/16 95 100 100 10
22 Богдановић Марко 131/16 65 72.75 80 8
23 Вешић Александра 166/16 65 0 40 5
24 Авакумовић Оливера 175/16 90 100 60 9
25 Гујаничић Милка 186/16 100 94.5 90 10

 

На усмени део испита позивају се сви студенти којима у колони "Поени писмени" не стоји слово "н". Усмени део испита одржаће се у уторак 19.  фебруара 2019. године у учионици Института за хидротехнику са почетком у 13:15. Моле се сви студенти који желе да полажу усмени део испита, да дођу у наведено време.

 

Увид у радове одржаће се у понедељак 18. фебруара 2019. године у Институту за хидротехнику, у периоду од 13 до 14 часова.

15-02-2019
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

Усмени део испита у фебруарском испитном року одржаће се за уторак 19. фебруара 2019. године, у 13:15, у учионици Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство.

08-02-2019
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

У наредној табели да је приказ коначних резултата за писмени део испита одржан у четвртак 24. јануара 2019. године.

 

Хидраулика 1   Финални поени Поени
  Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Филиповић Марко 185/13 75 0 60 н
2 Мићевић Стефан 278/13 90 82.75 60 77.6
3 Милутиновић Катарина 7/14 75 76.75 80 77.3
4 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 45 н
5 Анђелић Владимир 329/14 70 88.25 55 71.1
6 Манић Ема 43/15 100 92.75 75 89.3
7 Молеровић Олга 55/15 85 100 80 88.3
8 Стојковић Јулијана 68/15 30 50 50 н
9 Добрић Лука 118/15 95 0 80 н
10 Павловић Владимир 139/15 50 20 85 н
11 Спајић Дарија 140/15 70 74.25 90 78.1
12 Негић Алекса 176/15 25 0 60 н
13 Михаиловић Нина 182/15 65 80 50 65.0
14 Лекић Никола 326/15 80 89 50 73.0
15 Ружичић Ђорђе 9/16 50 85 80 71.7
16 Марјановић Душан 15/16 90 97.75 90 92.6
17 Радивојевић Лазар 23/16 95 100 80 91.7
18 Шљивић Младен 29/16 100 82 100 94.0
19 Васиљевић Катарина 44/16 70 70.25 60 66.8
20 Шапоњић Ања 67/16 95 95.5 90 93.5
21 Димитријевић Александра 69/16 60 35 50 н
22 Јовчић Анђела 70/16 70 78.5 55 67.8
23 Репајић Ана 97/16 55 0 0 н
24 Петровић Тијана 110/16 90 75.25 70 78.4
25 Марић Ненад 126/16 95 100 100 98.3
26 Алексић Теодора 135/16 65 83.25 70 72.8
27 Авакумовић Оливера 175/16 90 100 60 83.3
28 Стефановић Анђела 177/16 90 94.5 70 84.8
29 Гујаничић Милка 186/16 100 94.5 90 94.8

 

На усмени део испита позивају се сви студенти којима у колони "Поени писмени" не стоји слово "н". Усмени део испита одржаће се у четвртак 31. јануара 2019. године у учионици Института за хидротехнику са почетком у 8:30. Моле се сви студенти који желе да полажу усмени део испита, да дођу у наведено време.

 

Увид у радове одржаће се у понедељак 28. јануара 2019. године у Институту за хидротехнику, у периоду од 13 до 14 часова.

26-01-2019
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

У делу "Материјали" постављен је списак питања за усмени део испита из предмета "Хидраулика 1" за школску 2018./2019. годину.

14-01-2019
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

Посета Хидрауличкој лабораторији Института "Јарослав Черни" одржаће се у среду 9. јануара 2019. године. Место окупљања је плато испред улаза у зграду Грађевинског факултета у 9:45 а превоз је обезбеђен.

04-01-2019
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

У делу "Материјали" постављена је PDF датотека са резултатима 2. колоквијума. У њој су приказани резултати и 1. и коначни успех тј. да ли је студент ослобођен дела или целог писменог испита и оцена (ако је ослобођен целог писменог дела).

27-12-2018
Будо Р Зиндовић

Други колоквијум из предмета Хидраулика 2, одржаће се у уторак 25. децембра са почетком у 14 часова према следећем распореду:

 

  Презиме Име бр. индекса сала
1 Авакумовић Оливера 175/16 329
2 Алексић Теодора 135/16 329
3 Арсић Ђорђе 43/16 329
4 Богдановић Марко 131/16 329
5 Васиљевић Катарина 44/16 329
6 Вешић Александра 166/16 329
7 Гујаничић Милка 186/16 329
8 Димитријевић Александра 69/16 329
9 Добрић Лука 118/15 329
10 Жугић Никола 82/16 329
11 Јовановић Ивона 119/16 329
12 Јовчић Анђела 70/16 329
13 Кара-Јовановић Јован 143/16 329
14 Лекић Никола 326/15 329
15 Марић Ненад 126/16 329
16 Марјановић Душан 15/16 329
17 Милутиновић Катарина 7/14 329
18 Негић Алекса 176/15 329
19 Николић Страхиња 10/15 329
20 Павловић Владимир 139/15 329
21 Поповић Кристина 273/14 329
22 Петровић Дејан 236/14 329
23 Петровић Тијана 110/16 329
24 Радивојевић Лазар 23/16 329
25 Радуновић Предраг 344/16 329
26 Рак Немања 199/16 329
27 Репајић Ана 97/16 329
28 Ружичић Ђорђе 9/16 329
29 Спајић Дарија 140/15 329
30 Сталетовић Мита 141/16 329
31 Стефановић Анђела 177/16 329
32 Томашевић Ирина 85/14 329
33 Царић Михаило 246/12 329
34 Џувић Марко 232/16 329
35 Шапоњић Ања 67/16 329
36 Шљивић Младен 29/16 329
37 Ћирић Милош 303/14 329
38 Стојковић Јулијана 68/15 329
         
Студенти из претходних генерација:    
39 Ајтић Милан 209/12 321
40 Анђелић Владимир 329/14 321
41 Бојовић Јелисавета 153/15 321
42 Вукаловић Владимир 190/11 321
43 Говедарица Милица 183/15 321
44 Костадиновић Марко 284/11 321
45 Манић Ема 43/15 321
46 Миловановић Милица 175/15 321
47 Михајловић Нина 182/15 321
48 Тијанић Никола 286/09 321
49 Гајевић Милица 280/13 321
50 Мићевић Стефан 278/13 321
51 Филиповић Марко 185/13 321
52 Молеровић Олга 55/15 321

 

 

 

 

 

24-12-2018
Будо Р Зиндовић

У следећој табели, приказани су датуми за предају вежби. Сви студенти морају одбранити вежбе до наведеног датума. Вежбе се могу одбранити и пре овог датума уз усмену одбрану вежбе, до се на дан предаје вежба брани путем теста.

 

Вежба Рок предаје
1 16.10.2018.
2 23.10.2018.
30.10.2018.
20.11.2018.
4 04.12.2018.
5 11.12.2018.
6 11.12.2018.
7 18.12.2018.
Лаб 24.12.2018.
23-11-2018
Будо Р Зиндовић
! Сајт је оптимизован за Firefox, Chrome и IE 9+           ЛуАн-011