Поштоване колеге и колегинице,

Част нам је и задовољство да Вас позовемо на стручна предавања која ће се у петак 10.3. у оквиру конференције студената “Building Our Connections” одржати у свечаној сали Грађевинског факултета, са предавачима из више грађевинских компанија. Предавања су отворена за све професоре и асистенте, као и студенте Грађевинског факултета, стога вас позивамо да у што већем броју употпуните конференцију, и да заједно научимо још нешто о савременим трендовима науке и упознамо са различитим начинима приступа и решавања конкретних проблема у области грађевинарства.

Теме као и сатница предавања су:

10:15-11:00 “Corridor 10 - Application of CRH cement and road binder”, предавачи Ивана Радовановић и Сретен Обреновић.

11:15-12:00 “PERI- Your Partner for upcoming Challenges”, предавач Александар Влаисављевић.

12:15-13:00 “Economic Analysis of Investment Projects”, предавач је Љиљана Марковић.

Предавања ће се одржати на енглеском језику.

Организатор конференције је Међународно удружење студената грађевинарства ИАЦЕС, Локални комитет Београд.

06-03-17
Мој избор

Сваке године педесет студената искористи ову финансијску подршку владе Француске за студије у некој високошколској установи у Паризу, Бордоу, Тулузу, Стразбуру, Лиону, Лилу, Ници, Монпељеу и многим другим градовима у Француској.

Ове године искористите и ви ову могућност за студирање у Француској!

Конкурс за стипендије 2017-2018. отворен је до 17. марта. 2017.

Подношење кандидатура:

Француски институт у Србији, Змај Јовина 11, Београд

vesna.adamovic@institutfrancais.rs

Студенти могу да конкуришу за разне програме стипендија:

.         мастер 2-све области

.         мастер 2-стипендија за бивше матуранте Математичке гимназије у
Београду

.         докторат у коменторству

.         пост мастер програм Коперник

.         стипендија за Националну високу школу за лепу уметност (ЕНСБА).

Услови и критеријуми налазе се на сајтовима:

22-02-17
Мој избор

Универзитет Northwest A&F, Xi'an city, Shaanxi Province, из Кине нуди стипендије за мастер и докторске студије од септембра 2017. године, финансиране од стране Владе Кине. Промоција ће се одржати дана 20. 02. 2017. године у 12h на Шумарском факултету у Београду у сали за седнице, након чега ће бити одржан интервју са заинтересованим студентима.

13-02-17

Више информација потражите путем следећих линкова: контекст1  контекст2

08-02-17
Мој избор

Расписан је конкурс за доделу награда за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената. Текст конкурса погледајте овде.

Факултет доставља Универзитету радове пријављене на конкурс најкасније до 30. маја текуће године, у штампаној и електронској верзији на> jelena.jevremovic@rect.bg.ac.rs.

Правилник потражите на следећем линку овде.

07-02-17
Мој избор

Обавештавамо вас да је расписан конкурс за други циклус стручне праксе у области грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре.

У оквиру другог циклуса је за студенте Грађевинског факултета обезбеђено 33 места. Конкурс је отворен до 15. фебруара 2017.

Више информација потражите у документу овде.

26-01-17
Мој избор

Обавештавају се заинтересовани да је у току јавни конкурс за високошколске установе који је организовала Развојна агенција Србије.

Конкурс је отворен до 31. марта 2017. године.

Више информација можете пронаћи на сајту www.ras.gov.rs као и овде

12-01-17
! Сајт је оптимизован за Firefox, Chrome и IE 9+      ЛуАн-011