Математичка анализа 1 [б2о1а1]

Писмени испит у мартовском року одржаће се у суботу 16.3 у 14:00 у сали 225.

14-03-2019
Иван З Лазаревић

Усмени испит одржаће се 21.3.2019. са почетком у 15 часова у салама 225, 113, 316. Распоред студената по салама биће објављен на огласној табли у 14:45.

12-03-2019
Зоран С Пуцановић

Консултације за усмени део испита одржаће се у понедељак 11.2.2019. у 11 часова у кабинету 332.

09-02-2019
Зоран С Пуцановић

Jedini termin za uvid u radove februarskog roka je posle ispita 8.2 u 13:30 u kabinetu 140.

08-02-2019
Иван З Лазаревић

Polozoli su:

1. 286/12   Isidora Mrdovic                50 poena

2. 256/15   Nikola Vukovic                 50

3. 259/15   Djordje Rakonjac             50

4. 161/16   Aleksandra Stefanovic      50

5. 230/16   Luna Kocic                      50

6. 241/16   Marija Stankovic              50

7. 280/16   Marko Simovic                50

8. 16/18    Filip Brusin                      50

9. 204/16  Lazar Bascarevic              50

08-02-2019
Матеја З Кнежевић

Pismeeni ispit u februarskom ispitnom roku je 8.2 u 9:00 po sledećem rasporedu:

sala 316: 1,2,3,4,5,14,15,25,35

sala 225: 7,8,9,10,11,16,26,36 i studenti koji se nisu prijavlili za kolokvijume. 

 

07-02-2019
Иван З Лазаревић

Четвртак 07.02. у 17 часова у 140

06-02-2019
Матеја З Кнежевић

Усмени испит у другом јануарском року одржаће се 14.2.2019. у 13 часова у салама 113, 225 и 316. Распоред студената по салама биће објављен на огласној табли 15 минута пре почетка испита.

04-02-2019
Зоран С Пуцановић

Услов за потпис стекли су:

1. Терзић Андрија                 258/18

2. Аћимовић Душан               277/17

3. Бојић Филип                      8/18

4. Јочић Љубица                   259/18

5. Дробњак Лазар                 117/18

6. Ђуровић Никола                251/17

7. Младеновић Василије        109/18

8. Живковић Марина             94/18

9. Бајуновић Милица            59/18

10. Бобовац Тамара              149/18

11. Гојковић Дејан                137/18

12. Јанковић Катарина          38/18

13. Костић Марко                  107/17

14. Крунић Јања                   274/16

15. Пушић Петар                  189/17

16. Момчиловић Лука           65/18

17. Чеперковић Милан         64/17

18. Вуковић Вукашин           12/18

19. Стојановски Маша          168/18

20. Симић Јана                     180/18

31-01-2019
Матеја З Кнежевић

За наредну недељу термин консултација је уторак 29.1 у 9:30 у 332.

27-01-2019
Иван З Лазаревић
! Сајт је оптимизован за Firefox, Chrome и IE 9+           ЛуАн-011