Обавештавају се заинтересовани кандидати да је отворен други уписни рок за упис на прву годину мастер академских студија школске 2018/19. године за преостала слободна места. Детаље можете видети овде.

17-10-18
Упиши се

Отворен је други уписни рок за упис на докторске академске студије у школској 2018/19 години.

Текст конкурса и све детаље можете пронаћи овде

Преузмите потребна документа за конкурисање и упис:

Пријавни лист

Овлашћење о коришћењу личних података

Изјава о коришћењу буџетског статуса

Уговор о студирању

12-10-18
Упиши се

Обавештавају се сви кандидати који су конкурисали за упис на докторске и специјалистичке академске студије да је коначна ранг листа иста као и прелиминарна.

Упис ће се спровести у периоду од 10 - 12. октобра  од 10 до 13  часова.

Састанак кандидата који уписују докторске академске студије и Продекана за науку ће се одржати у среду 10.10.2018. године у сали 141 у 16 часова.

08-10-18
Упиши се

Прелиминарне ранг листе за упис на мастер академске студије школске 2018/19. године можете видети овде за Грађевинарство и за Геодезију и геоинформатику. Евентуалне примедбе поднети у року. Када се објаве коначне ранг листе почиње упис.

05-10-18
Упиши се

Овде можете погледа прелиминарне ранг листе за упис кандидата на:

докторске академске студије студијског програма Грађевинарство

докторске акадамске студије студијског програма Геодезија и геоинформатика

специјалистичке академске студије модул Енергетска ефикасност

специјалистичке академске студије модули ХВЕ и УПГ

05-10-18
Упиши се

Отворен је конкурс за упис на специјалистичке академске студије школске 2018/2019 године.

Текст конкурса  и све детаље можете погледати овде а пријавни лист преузмите овде.

26-09-18
Упиши се

Отворен је конкурс за упис на докторске академске студије за школску 2018/19 годину.

Текст конкурса и све детаље можете пронаћи овде.

Преузмите потребна документа за конкурисање и упис:

Пријавни лист

Овлашћење о коришћењу личних података

Извава о коришћењу буџетског статуса

Уговор о студирању

07-09-18