Грађевински факултет 25. марта 2017. године организује манифестацију под именом Отворени дан. Тада се примају сви заинтересовани средњошколци - будући студенти и упознају се са студијским програмима, наставницима и ресурсима који ће им стајати на располагању уколико се одлуче да упишу наш факултет. На Отворени дан заинтересовани могу доћи сами или у пратњи родитеља

09-03-17
Упиши се

Одлуку о измени Правилника о условима уписа и мерилима за рангирање кандидата за упис на мастер академске студије можете видети овде.

13-02-17
Упиши се

Грађевински факултет у Београду организује припремну наставу за полагање пријемног испита из математике 2017. Настава се одржава суботом од 10 часова на факултету и почиње 25.02.2017.

Планом је предвиђено 48 часова које држе професори и асистенти математике Грађевинског факултета. Часови су организовани тако да се у блок настави од 4 часа сваког викенда обради по једна или две тематске јединице заступљене на пријемном испиту. Детаљан план рада кандидати ће добити на првом часу.

Пријављивање заинтересованих кандидата као и све додатне информације могу се добити на телефон: (011)3218510  радним данима од 9 до 15 часова. Пријављивање почиње у понедељак 26. децембра.

Цена курса је 32000 динара.

26-12-16
Упиши се

У понедељак 12. децембра са почетком у 14 часова одржаће се презентација модула у Свечаној сали Грађевинског факултета. Приликом уписа у IV семестар студенти бирају модул, а детаљније информације можете видети овде.

16-11-16
Упиши се

У Библиотеци и на сајту Грађевинског факултета налази се Извештај комисије о прегледу и оцени докторске дисертације Миљане Тодоровић Дракул, дипл.геод.инж. под насловом:

„МОДЕЛОВАЊЕ ЈОНОСФЕРЕ ЗА ПОТРЕБЕ ОДРЕЂИВАЊА УТИЦАЈА НА ГПС СИГНАЛЕ У МРЕЖНОМ РТК ОКРУЖЕЊУ”

Комисија у саставу:

1. Проф. др Драган Благојевић, дипл.инж.геод.

2. Проф. др Иван Алексић, дипл.инж.геод.

3. В.проф. др Олег Одаловић, дипл.инж.геод.

4. В.проф. др Ивана Васиљевић, дипл.инж.геол. (Рударско-геолошки факултет-Београд)

5. Др Александра Нина, дипл. физ. ( Институт за физику-Београд)

Са овим Извештајем и докторском дисертацијом се можете упознати до 13.11.2016. године, односно евентуалне примедбе у писаном облику можете доставити до наведеног рока.

14-10-16
Упиши се

Прелиминарну ранг листу за упис на основне студије 2016/17 у другом уписном року можете видети овде.

05-09-16
Упиши се

Сви студенти, и по старом и по новом Закону, морају положити све испите, обавити стручну праксу, пријавити и одбранити завршни рад најкасније у петак 30-ог септембра. Пријава за упис на мастер студије је до 5-ог октобра.

02-09-16