Дана 10. 5. 2023.год., студенти Одсека за путеве, железнице и аеродроме, заједно са својим наставницима, а на позив компаније China Shandong International, посетили су градилиште Дунавског коридора (брзе саобраћајнице Пожаревац - Голубац). Том приликом, представници извођача радова и стручног надзора су упознали све присутне са пројектом, динамиком извођења радова и инжењерским изазовима на истом, а студенти су имали и прилику да обиђу тренутне радове на изради мостовске конструкције, радове на траси саобраћајнице, као и да обиђу позајмиште материјала.

Користимо ову прилику да се најискреније захвалимо представницима Коридора Србије и China Shandong International на позиву и организацији ове стручне екскурзије и по договору се видимо опет на јесен.

12-05-23