У петак 24. марта 2023. у оквиру стручне ескурзије, студенти треће и четврте године студијског програма Геодезијa са Архитектонско-грађевинско-геодетског факултета Универзитета у Бањој Луци посетили су Грађевински факултет, у пратњи својих наставника проф. др Миодрага Регодића и доц. др Сање Туцикешић, и асистената Драгане Скоруп и Мирослава Вујасиновића.

Студенти су били у прилици да се кроз одржане презентације упознају са наставним и научним радом Грађевинског факултета, као и радом Катедре за геодезију и геоинформатику и Удружења студената геодезије и геоинформатике Грађевинског факултета. Након одржаних презентација, студенти су посетили Метролошку лабораторију за еталонирање мерила угла и дужине и наставили дружење са нашим студентима на Институту за геодезију и геоинформатику.

29-03-23
Изабери ГРФ