На Грађевинском факултету 4. марта 2023. од 11 часова организована је традиционална манифестација „Отворени дан“. Последње две године дружили смо се онлајн, а ове, поново уживо, врата су била „отворена“ за све будуће студенте са којима смо  поделили динамику нашег факултета и наше струке.

Будуће колеге поздравили су декан факултета проф. др Владан Кузмановић и продекан за науку доц. др Мирослав Марјановић. Посетиоци су имали прилику да погледају филм и презентацију Грађевинског факултета, обиђу лабораторије (Лабораторија за механику тла, Лабораторија за комуналну хидротехнику и квалитет вода, Лабораторија за коловозне конструкције, Лабораторија за конструкције, Лабораторија за материјале), упознају се са представницима катедри, студентске службе, студентског парламента и сазнају све оно што их чека након уписа факултета и током студија.

06-03-23
Изабери ГРФ