Универзитет у Београду је чланица Circle U Алијансе универзитета и као таква учествује у активностима које се тичу препознавања капацитета, могућности за унапређење услова и мотивације студената за учешће у креирању будућности високог образовања. С тим у вези дефинисана је анкета намењена студентима, а коју је развио Circle U тим у циљу развоја вишејезичности на универзитетима чланицама Алијансе.

Позивају се студенти Универзитета у Београду да издвоје 10-15 минута и попуне упитник за Circle U истраживање, јер на тај начин могу да учествују у обликовању своје будућности и образовања генерација које долазе. Мишљење самих студената је суштински део Circle U истраживања, чији резултати ће се читати широм Европе.

Више о анкети можете да погледате овде.

30-01-23