Обавештавамо студенте да је на седници Наставно-научног већа Факултета, одржаној 15. 9. 2022. године, донета одлука да се уведе други додатни термин полагања испита у другом септембарском испитном року школске 2021/22. године.

Други додатни термин полагања испита биће организован 1. и 2. октобра 2022. године. Крајњи рок за пријаву испита је четвртак 29. 9. 2022. у 12 ч, а пријава испита ће се плаћати у складу са Одлуком о висини школарине и осталих накнада на Грађевинском факултету.

У другом додатном термину полагања испита студент не може остварити право за одбрану Дипломског рада у школској 2021/22. години.

Студент који је у неком од претходних испитних рокова у текућој школској години положио писмени део испита, усмени део испита може полагати и у другом допунском термину полагања испита, уколико пре тога није полагао усмени део испита више од једног пута.

Седници Наставно-научног већа на којој је донета ова одлука није присуствовао ниједан представник студената.

16-09-22
Студије