НТП Београд у сарадњи са Пословно технолошким инкубатором техничких факултета организује нови студентски стартап камп “ParkUP! 2k22”  и позива те да закорачиш у незаборавну стартап авантуру!

ParkUP! је вишедневни програм учења, рада и дружења, намењен студентима свих факултета (18-26 година) који желе да закораче у стартап свет, стекну знања и вештине како да креирају идеје/уоче проблеме, формирају тим и упознају се са корацима у развоју једног успешног стартапа.

Студентски стартап камп у НТП Београд биће одржан  од 14. до 19. јула. 2022.
Пријаве су отворене до 3. јула на линку овде.

За учешће је довољна отвореност ка новим знањима. Није потребно да студенти имају оформљен тим или пословну идеју – до ње ће доћи кроз динамичан рад на кампу.

Предавања и интерактивне радионице засноване су на Lean startup методологији, са акцентом на дефинисању проблема и решења, профила и сегмента купаца, конкуренцији, тржишту и бизнис моделу.

Почево од 2018. године, до сада је кроз ParkUP! о основама технолошког предузетништва обучено више од 500 студената.

Више информација погледајте овде.

21-06-22