У Библиотеци Грађевинског факултета налази се Извештај комисије о прегледу и оцени докторске дисертације Исидоре Јаковљевић, маст.инж.грађ.под насловом:

ДЕМОНТАЖНИ СМИЧУЋИ СПОЈЕВИ ОСТВАРЕНИ ЗАВРТЊЕВИМА И МОЖДАНИЦИМА СА ГЛАВОМ КОД СПРЕГНУТИХ КОНСТРУКЦИЈА ОД ЧЕЛИКА И БЕТОНА“

DEMOUNTABLE SHEAR CONNECTIONS WITH BOLTS AND WELDED HEADED STUDS IN STEEL-CONCRETE COMPOSITE STRUCTURES“

Комисија у саставу:

1.      Проф. емеритус др Драган Буђевац, дипл.грађ.инж.

2.      В.проф. др Јелена Добрић, дипл.грађ.инж.

3.      Проф. др Душко Лучић, дипл.грађ.инж. /Универзитет Црне Горе, Грађевински факултет у Подгорици/

4.      Проф. др Милан Вељковић, Delft University of Technology, Faculty of Civil Engineering andGeosciences, Department of Engineering Structures

Са овим Извештајем и докторском дисертацијом се можете упознати до 26.05.2022. године, односно евентуалне примедбе у писаном облику можете доставити до наведеног рока.

26-04-22
Студије