У понедељак, 4. октобра 2021. на Грађевинском факултету, организован je Свечани пријем студената прве године, генерације 2021. За већину бруцоша пријем је био организован "на даљину", преко платформе ЗООМ, а у сали је, у складу са епидемиолошким препорукама, био присутан и мањи број студената. На почетку Свечаног пријема, у складу са препоруком Министарство просвете, науке и технолошког развоја, интонирана је државна химна. Студенте, прву генерацију која започиње студирање по моделу 3+2 и то у години јубилеја Факултета, поздравио је декан Грађевинског факултета проф. др Владан Кузмановић. Декан је говорио о краћој историји Факултета, студентским програмима, модулима, трајању студија и звању које студенти стичу након завршетка студија, а упознао је студенте и са комбинованим моделом наставе који ће се примењивати у наредном периоду и у ком ће бити заступљена интерактивна настава.

Драге колеге добродошли. Желимо Вам срећан и успешан почетак студирања. Верујте у себе и у своје знање!

05-10-21
Студије