Сходно члану 135. Статута Факултета, обавештавамо вас да се у Библиотеци и на сајту факултета налази реферат Комисије по расписаном конкурсу за избор:

- једног асистента - студента докторских студија за уже научне области ПЛАНИРАЊЕ И ПРОЈЕКТОВАЊЕ ПУТЕВА И АЕРОДРОМА и ПЛАНИРАЊЕ И ПРОЈЕКТОВАЊЕ ГРАДСКИХ САОБРАЋАЈНИЦА.
На расписани конкурс пријавио се један кандидат и то:

1.Милош Лукић, маст.инж.грађ.

Комисија у саставу:

1. др Дејан Гавран, ванредни професор, Грађевински факултет Универзитета у Београду
2. др Горан Младеновић, ванредни професор, Грађевински факултет Универзитета у Београду
3. др Владан Тубић, редовни професор, Саобраћајни факултет Универзитета у Београду

у свом реферату предлаже Изборном већу Факултета да изабере Милоша Лукића, маст.инж.грађ., у звање асистента - студента докторских студија за уже научне области ПЛАНИРАЊЕ ИПРОЈЕКТОВАЊЕ ПУТЕВА И АЕРОДРОМА и ПЛАНИРАЊЕ И ПРОЈЕКТОВАЊЕ ГРАДСКИХ САОБРАЋАЈНИЦА.

Наставници и сарадници са овим рефератом могу се упознати до 14.07.2021. године, односно евентуалне примедбе на реферат могу, у писаној форми, доставити Декану Факултета до наведеног рока.

Извештај комисије можете погледати овде.

30-06-21