У суботу 17.4.2021. године успешно је одржан 2. Сајам стипендија на Грађевинском факултету у Београду. Од укупно пријављених 16 компанија које су понудиле 68 стипендија, студентима се представило њих 14, након чега су студенти постављали питања о условима стипендирања.

Снимак целог сајма можете погледати овде.

За потребе аплицирања за стипендије, студенти могу преузети списак положених испита на платформи е-шалтер или на шалтеру Студентске службе (сваког радног дана у периоду од 11 до 13ч) где их могу и бесплатно оверити. Своју биографију и списак положених испита студенти могу слати фирмама на адресе које можете преузети овде.

Иницијални рок за пријаву за стипендије је ЧЕТВРТАК 29.4.2021. након чега ће компаније прегледати пристигле пријаве и евентуално заказати разговор са заинтересованим кандидатима.

Сви студенти који имају питања, везано за стипендије, моћи ће да у СУБОТУ 24.4.2021. од 17ч присуствују разговору са продеканом за наставу и представницима СПГФ-а путем „zoom“ апликације.

Састанку можете приступити путеm следећег линка који можете преузети овде.

21-04-21
Студије