Онлајн студентски сајам: упознајте француске универзитете одржаће се 17. фебруара 2021. од 10:00 до 18:00 часова на https://studentskisajam.rs/

Овај сајам је плод сарадње са CampusFrance, француском агенцијом која се бави промоцијом француског високог школства, мобилношћу и пријемом иностраних студената и одржава се у оквиру традиционалне манифестације Tournée des Balkans која је почела у Софији новембра 2020. а завршава се у Београду. Сајам ће окупити представнике француских универзитета и престижних школа попут Sciences-PO, Ecole Polytechnique, INSA из Лиона, EDHEC-a, SKEMA Business School, Grenoble Ecole de management, Универзитета Лион 1, Универзитета Тулуз 2, Универзитета у Руану, Бордоу, Монпељеу, Поатјеу, филмске школе EICAR, мреже државних бизнис школа IAE, Института Вател и Пол Бокиз за хотелијерство, ресторатерство и гастрономију, Институт Mines Télécom за рударство и телекомуникације, IMT Atlantique, Ecole des Mines de Nancy и бројне друге школе као и представнике Фондације Темпус Еразмусруководиоце франкофоних студијских програма у Србији и на Балкану. Студенти и средњошколци као и њихови родитељи моћи ће да присуствују wебинарима и непосредно ступају у контакт са представницима француских високшколских установа.

17-02-21
Студије