Обавештавају се сви заинтересовани кандидати да је отворен конкурс за упис на докторске академске студије у школској 2019/2020. години.

Текст конкурса и све детаље погледајте овде.

Преузмите потребна документа за конкурс и упис:

Пријавни лист

Овлашћење о коришћењу личних података

Изјава о коришћењу буџетског статуса

Списак изабраних предмета по семестрима

Уговор о студирању

18-09-19
Упиши се

Обавештавају се сви заинтересовани кандидати да је отворен Конкурс за упис на специјалистичке академске студије у школској 2019/2020 години.Текс конкурса  и све детаље погледајте овде а пријавни лист преузмите овде.

18-09-19
Упиши се

Расписује се конкурс за трећи уписни рок за упис на прву годину основних академских студија у школској 2019/20. години. Календар и информацију о слободним местима погледајте овде.

13-09-19
Упиши се

Прелиминарну ранг листу за упис на прву годину основних академских студија у септембарском уписном року погледајте овде

Грађевинарство

Геодезија и геоинформатика

Евентуални приговор на прелиминарну ранг листу подноси се у петак 06. септембра од 9 до 11 часова у Служби за студентска питања у писаној форми са уплатом од 2000,00 динара на рачун Грађевинског факултета.

04-09-19
Упиши се

Обавештавају се кандидати који су предали документа за полагање пријемног испита из математике на Грађевинском факултету, да објављен распоред за полагање пријемног испита могу погледати овде

03-09-19
Упиши се

Упис на прву годину мастер академских студија школске 2019/2020. године обавиће се према календару уписа који можете видети овде.

30-08-19
Упиши се

Обавештавамо све заинтересоване кандидате да је расписан конкурс за други уписни рок у прву годину основних академских студија у школској 2019/20. години. Детаљан календар и број слободних места можете погледати овде.

19-07-19
Упиши се

Обавештење за све заинтересоване кандидате који су пријемни испит из математике пожили на другим факултетима погледајте овде

05-07-19
Упиши се

Обавештење о упису кандидата који су пријемни испит полагали на Грађевинском факултету можете погледати овде

Коначна ранг листа -студијски програм Грађевинарство 2019

Коначна ранг листа - Студијски програм Геодезија и геоинформатика 2019

02-07-19
Упиши се

Обавештавају се сви кандидати који су полагали пријемни испит на Грађевинском факултету да је објављена прелиминарна ранг листа на огласној табли и сајту Факултета.

Грађевинарство

Геодезија и геоинформатика

Звездица поред имена кандидата значи да кандидат нема право уписа на терет буџета Републике Србије јер је то право већ искористио пре школске 2019/20. године на неком другом факултету.

Евентуални приговор на прелиминарну ранг листу подноси се у суботу 29. јуна од 1000 до 1200 часоваСтудентској служби у писменој форми са уплатом од 2000,00 динара на рачун Грађевинског факултета. УПЛАТУ ВРШИТИ ИСКЉУЧИВО ПРЕКО УПЛАТНИЦЕ КОЈА СЕ ДОБИЈА НА АДРЕСИ prijemni.grf.bg.ac.rs (уплата се враћа ако је приговор оправдан).

Коначна ранг листа биће објављена најкасније у уторак 2. јула 2019. године у 900 часова.

Упис примљених кандидата обавиће се 3. и 4. јула 2019. године од 900 до 1500 часова.

26-06-19