Поштовани студенти, обавештавамо вас да можете погледати списак резервисаних места за доделу студентских домова.

Списак резервисаних места за мушкарце

Списак резервисаних места за девојке

Студент који жели да скине резервацију то не може учинити ако је студент који има резервисану собу рангиран највише 20 места иза студента који жели да скине резервацију.

29-11-22
Студије

У четвртак 1. децембра 2022. године у Свечаној сали Грађевинског факултета, са почетком у 10 часова, обавиће се свечана додела диплома и похвалница најбољим студентима.

25-11-22
Студије

Обавештавају се студенти Грађевинског факултета да ће се расподела места за студентски дом обавити у среду 30. новембра 2022. године у Свечаној сали

за девојке расподела је од 09:00 до 11:00 часова

за момке расподела је од у 11:30 до 13:00 часова

16-11-22
Студије

Обавештавају се сви студенти који су конкурисали за место у дому за школску 2022/23. годину, да овде могу видети прелиминарне ранг листе.

Студентски дом - младићи

Студентски дом - девојке

04-11-22
Студије

За студенте на дипломским академским студијама модула за Грађевинску геотехнику на Грађевинском факултету Универзитета у Београду за школску 2022/23. годину обезбеђено је седам стипендија.

Стипендије су обезбедиле фирме:
•    Новкол а.д. (две стипендије),
•    Геосонда – Фундирање а.д. (две стипендије),
•    GeoExpert д.о.о. (једна стипендија),
•    Институт за водопривреду "Јарослав Черни" а.д. (једна стипендија),
•    Акболат Нова Адреса д.о.о. (једна стипендија).

Укупан нето износ стипендије износи 120 000 РСД.

Додатна питања кандидати могу поставити на адресу електронске поште: borovina@grf.bg.ac.rs и mimarjanovic@grf.bg.ac.rs.

24-10-22
Студије

Обавештавају се сви заинтересовани студенти да ће се предаја докумената за конкурс за доделу студентских кредита, стипендија и домова обавити од 24.10. до 31.10.2022. године у периоду од 11 до 13 часова у просторијама Службе за студентска питања.

Конкурсна документација достављена по истеку наведеног рока неће бити разматрана.

Студент који је био корисник студентског кредита или стипендије за школску 2021/2022. годину, добија (на своје име испуњен) обазац у Служби за студентска питања – ПРИЈАВУ (Образац бр. 1а), којим пријављује своје учешће на конкурсу за школску 2022/2023. годину, уз подношење осталих докумената наведених у конкурсу.

Уз потребна документа за дом, која су наведена конкурсом, понети и попуњену пријаву.

03-10-22
Студије

Обавештавају се студенти прве године основних академских студија да распоред по групама могу погледати овде.

30-09-22
Студије

Обавештавамо студенте I године да је за коришћење факултетске адресе за електронску пошту (преко које се обавља званична комуникација), приступ е-шалтеру, коришћење Eduroam WIFI мреже и рачунара током вежби на свим предметима, потребно да отворе свој лични налог.
Молимо студенте да благовремено креирају налог од куће, пре првих вежбања, која почињу у понедељак 03. 10. 2022. према распореду који је објављен. Упутство за креирање налога можете преузети овде.

30-09-22
Студије

Настава на основним академским студијама почиње у ПОНЕДЕЉАК 3.10.2022. године.
Распоред часова за основне академске студије можете преузети овде.

Распоред студената прве године по групама погледајте овде.

Због реновирања учионица, у првој недељи наставе, од 3. до 7.10.2022. године, распоред часова за основне академске студије примењиваће се уз следеће измене:
-настава предвиђена у сали 319 одржаваће се у сали 225,
-настава предвиђена у сали 225 одржаваће се у свечаној сали Факултета (сала 148),
-изузетак од прва два правила су предмети Математика 1 и Математика 3, за које ће распоред часова у првој недељи наставе бити истакнут на предметним таблама.

Настава на мастер академским студијама почиње у ПОНЕДЕЉАК 17.10.2022. године.
Распоред часова за мастер академске студије можете преузети овде.

29-09-22
Студије

На седници Наставно-научног већа Грађевинског факултета која је одржана 15.09.2022. године, усвојен је календар наставе за школску 2022/23. годину. Календар за основне академске студије можете преузети овде, а за мастер академске студије овде. Настава на основним академским студијама почиње у понедењак 03.10.2022. године, а на мастер академским студијама у понедељак 17.10.2022. године. Настава ће се одржавати према распореду часова који ће бити благовремено објављен.

28-09-22