Обавештавају се сви заинтересовани кандидати да је отворен Конкурс за упис на специјалистичке академске студије у школској 2022/23. години.

Текст конкурса

Пријавни лист

Обнoва године за већ уписане студенте обавиће се од 10.10. до 14.10.2022. у термину од 11 до 13 ч.

22-09-22
Упиши се

Обавештавају се сви заинтересовани кандидати да је отворен конкурс за упис на докторске академске студије у школској 2022/23. години.

Текст конкурса и све детаље погледајте овде

Преузмите потребна документа за конкурс и упис:

- Пријавни лист

- Овлашћење о коришћењу личних података

- Изјава о коришћењу буџетског статусa

- Формулар - списак изабраних предмета по семестрима

- Уговор о студирању

16-09-22
Упиши се

Конкурс за упис на мастер академске студије школске 2022/23. године објављен је на сајту Универзитета у Београду за све факултете. Детаљан календар уписа на Грађевински факултет можете видети овде.

12-09-22
Упиши се

Обавештавају се студенти који су полагали пријемни испит у септембарском уписном року да је упис примљених кандидата по коначној ранг листи у петак 09.09.2022. у термину од 11 до 13 ч у просторијама Студентске службе. Коначну ранг листу погледајте овде

Грађевинарство

Геодезија

Геоинформатика

Потребна документа за упис су:

- на увид оригинална сведочанства сва четири разреда

- на увид оригинално сведочанство о завршном испиту – диплома

- оверене фотокопије сведочанства сва четири разреда

- оверена фотокопија сведочанства о завршном испиту – дипломе

- извод из матичне књиге рођених (опционо за држављане Републике Србије и обавезно за кандидате који нису држављани Републике Србије)

- потписана изјава о овлашћењу Грађевинског факултета и Универзитета у Београду о коришћењу личних података

- један попуњен пријавни лист “шв 20”

- попуњен индекс (купује се у скриптарници Академска мисао, Грађевински факултет – први спрат 115)

- две фотографије димензија 3,5 x 4,5 cm  једна за индекс (не лепити фолију преко слике) а друга за пријавни лист “ШВ 20”

- уплатница у износу од 100,00 динaра сврха уплате ТАКСА за Универзитетски центар за развој каријере и саветовање студената на рачун Грађевинског факултета. Уплату вршити искључиво преко уплатнице која се добија на адреси  prijemni.grf.bg.ac.rs

- за самофинансирајуће студенте доказ о уплати прве рате школарине износ од 40000,00 динара на рачун Грађевинског факултета. Уплату вршити искључиво преко уплатнице која се добија на адреси  prijemni.grf.bg.ac.rs

- за самофинансирајуће студенте попуњен и потписан уговор о студирању

- за стране студенте доказ о уплати здравственог осигурања и доказ о познавању српског језика

08-09-22
Упиши се

Прелиминарну ранг листу за упис у прву годину основних академских студија у септембарском року погледајте овде

Грађевинарство

Геодезија

Геоинформатика

Евентуални приговор на прелиминарну ранг листу подноси се најкасније до среде 07.09. до 11 часова Студентској служби у писменој форми са уплатом од 2000, 00 динара на рачун Грађевинског факултета. Уплату вршити искључиво преко уплатнице која се добија на адреси prijemni.grf.bg.ac.rs

Упис примљених кандидата обавиће се 09.09.2022. године од 11 до 13 часова.

05-09-22
Упиши се

Обавештавају се сви пријављени кандидати да ће се пријемни испит из математике у септембарском уписном року за упис на основне академске студије, одржати у понедељак 05.09.2022. год. са почетком у 9 ч у сали 111.

Подаци о пријављеним кандидатима

02-09-22
Упиши се

Обавештавају се сви заинтересовани кандидати да је расписан конкурс за упис у прву годину основних академских студија у другом уписном року школске 2022/23. године. Детаљан календар и број слободних места можете погледати овде.

13-07-22
Упиши се

Обавештавају се сви заинтересовани кандидати који су пријемни испит из математике у првом уписном року полaгали на другим техничким факултетима Универзитета у Београду, да могу конкурисати за попуну следећих преосталих слободних места на студијским програмима:

-Грађевинарство : 7 места на буџету РС и 33 места на самофинансирању

-Геодезија: 16 места на буџету РС и 8 места на самофинансирању

-Геоинформатика: 1 местo на буџету РС и 4 места на самофинансирању

Пријављивање за преостала слободна места вршиће се у понедељак 11. јула  и уторак 12. јула 2022. године од 11 до 13 часова на шалтеру Службе за студентска питања број 119. Ранг листа биће објављена у уторак 12 јула најкасније у 15 часова, а упис примљених кандидата биће у среду 13. јула од 11 до 13 часова.

Приликом пријављивања потребно је доставити:

-Уплату од 2000 дин на рачун Грађевинског факултета. Уплату вршити искључиво преко уплатнице која се добија на адреси prijemni.grf.bg.ac.rs

-Оверене фотокопије докумената (диплома, четири сведочанства, извод из матичне књиге рођених), оргинална документа само на увид

-Потврда о броју бодова на пријемном испиту са факултета Универзитета у Београду где је положен пријемни испит

08-07-22
Упиши се

Распоред уписа кандидата који су пријемни испит из математике полагали на Грађевинском факултету можете погледати овде.

Коначна ранг листа - студијски програм Грађевинарство

Коначна ранг листа - студијски програм Геодезија

Коначна ранг листа - студијски програм Геоинформатика

05-07-22
Упиши се

Решења задатака пријемног испита из математике 2022/23. год. можете погледати овде.

28-06-22