Обавештавамо све заинтересоване кандидате да је расписан конкурс за други уписни рок у прву годину основних академских студија у школској 2020/21. години. Детаљан календар и број слободних места можете погледати овде.

22-07-20
Упиши се

Обавештавају се сви заинтерсовани кандидати да ће се прозивка за упис на Грађевински

факултет одржати у ПЕТАК 10.07.2020. са почетком у 10,00 ч у Свечаној сали (сала 148

на првом спрату) по следећем распореду (редни број на коначној ранг листи):

-        - у 10,00 ч Геодезија и геоинформатика од редног броја 1 до редног броја 89,

-        - у 10,30 ч Грађевинарство од редног броја 1 до редног броја 289,

-        - у 11,00 ч Грађевинарство од редног броја 290 до редног броја 339,

-        - у 11,30 ч Грађевинарство од редног броја 340 до редног броја 399 и

-        - у 12,00 ч Грађевинарство од редног броја 400 до редног броја 449.

Након прва два дана уписа преостало је 15 буџетских и 20 самофинансирајућих места на студијском програму Геодезија и геоинформатика и 90 буџетских и 100 самофинансирајућих места на студијском програму Грађевинарство.

Упис ће се одржати одмах након прозивке.

Кандидати који су се уписали у СРЕДУ 08.07. и у ЧЕТВРТАК 09.07. не долазе на прозивку!

Током боравка у згради техничких факултета кандидати су дужни да се придржавају свих прописаних епидемиолошких и хигијенских мера.

09-07-20
Упиши се

Обавештење о упису кандидата који су пријемни испит из математике полагали на Грађевинском факултету можете погледати овде.

Коначна ранг листа - студијски програм Грађевинарство 2020.

Коначна листа - студијски програм Геодезија и геоинформатика 2020.

06-07-20
Упиши се

Прелиминарну ранг листу за упис у прву годину основних академских студија погледајте овде

Грађевинарство

Геодезија и геоинформатика

Обавештење о евентуалним приговорима пронађите овде.

01-07-20
Упиши се

Решења пријемног испита из математике за упис у школску

2020/2021. годину можете преузети овде.

30-06-20
Упиши се

Данас је 516 кандидата, који су конкурисали на Грађевинском факултету, полагало пријемни испит. Трема, узбуђење, неизвесност али и велика жеља и очекивање да ће се труд и знање исплатити. Захваљујемо се свим кандидатима на интресовању за студије na нашем Факултету и желимо им срећу и успех на конкурсу за упис прве године.

30-06-20
Упиши се

Распоред кандидата по салама за полагање пријемног испита из математике може се видети овде. Моле се кандидати да провере своје личне податке, податке о просечним оценама из средње школе, као и податак о студијском програму на који су конкурисали. Уколико кандидат има примедбу подноси жалбу на тачност објављених података  29. јуна у периоду од 9 до 12 часова у просторијама Службе за студентска питања.

26-06-20
Упиши се

Обавештавамо све заинтересоване кандидате да је продужен рок за електронску пријаву за полагање пријемног испита. Кандидати се могу пријавити електронски, путем портала prijemni.grf.bg.ac.rs до СРЕДЕ 24.06.2020. у 23:59 часова. Сви кандидати који пре истека рока унесу личне податке, започети поступак пријаве моћи ће да заврше електронским путем или предајом докумената на шалтеру студентске службе Факултета. Сви кандидати који до истека предвиђеног рока не започну поступак електронске пријаве (не унесу личне податке), пријаву ће морати да поднесу у просторијама Факултета.

22-06-20
Упиши се

Почела је онлајн пријава за пријемни испит. Пријаву можете попунити ОВДЕ.

16-06-20
Упиши се

Продекан за наставу доц. др Ненад Фриц говорио је раду Грађевинског факултета током ванредног стања и предуписним активностима које почињу од 17. јуна. Будућим студентима ће ове године бити омогућено и онлајн пријављивање а термин полагања пријемног испита заказан је за 30. јун 2020.

Видео снимак можете погледати овде

15-06-20