Хидраулика 1 [б2х3х1]

У наредној табели, приказани су резултати писменог дела испита, одржаног у недељу 29. септембра 2019. године.

 

Хидраулика 1   Финални поени Оцена
Р. бр. Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Вукаловић Владимир 190/11 90 0 70 5
2 Анђелић Владимир 329/14 70 88.25 55 8
3 Миловановић Милица 175/15 90 0 0 5
4 Кара-Јовановић Јован 143/16 90 80 100 9



Усмени део испита одржаће се у четвртак 3. октобра 2019. године, у учионици Института за хидротехнику, са почетком у 9:00.

01-10-2019
Будо Р Зиндовић

Резултати испита у другом септембарском року постављни су на страници Наставни материјали.

Усмени део испита одржаће се у понедељак, 23. септембра 2019. у 9:00 у Институту за ХВЕ. Моле се сви студенти који полажу да дођу у наведено време.

Увид у радове ће се одржати у четвртак 19. септембра 2019. у 13 часова у просторијама Института за ХВЕ.

17-09-2019
Роберт Д Љубичић

У наредној табели, приказани су резултати писменог дела испита, одржаног у четвртак 29. августа 2019. године.

 

    Финални поени Оцена
Р. бр. Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Вукаловић Владимир 190/11 90 60 70 8
2 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 45 5
3 Анђелић Владимир 329/14 70 88.25 55 8
4 Манић Ема 43/15 100 92.75 75 9
5 Бојовић Јелисавета 153/15 95 85 80 9
6 Говедарица Милица 183/15 95 84.5 60 8
7 Јовановић Ивона 119/16 65 70.25 70 7
8 Вешић Александра 166/16 65 35 40 5
9 Радуновић Предраг 344/16 75 82 80 8

 

Усмени део испита одржаће се у среду 4. септембра 2019. године, у учионици Института за хидротехнику. Студенти са редним бројевима 1-6 (у горњој табели) на усмени треба да дођу у 9:00. Студенти са редним бројевима 7 и 9 (у горњој табели) на усмени треба да дођу у 11:00.
Увид у радове одржаће се ће у уторак, 03.09.2019. у 11:00.

 

31-08-2019
Будо Р Зиндовић

У наредној табели, приказани су резултати писменог дела испита, одржаног у четвртак 04. јула 2019. године.

 

 

Хидраулика 1   Финални поени Поени Оцена
Р. бр. Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени писмени
1 Вукаловић Владимир 190/11 90 0 70 н 5
2 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 45 н 5
3 Ћирић Милош 303/14 70 0 0 н 5
4 Анђелић Владимир 329/14 70 88.25 55 71.1 8
5 Манић Ема 43/15 100 92.75 75 89.3 9
6 Молеровић Олга 55/15 85 100 100 95.0 10
7 Павловић Владимир 139/15 90 90 85 88.3 9
8 Спајић Дарија 140/15 70 74.25 90 78.1 8
9 Бојовић Јелисавета 153/15 90 90 90 90.0 9
10 Говедарица Милица 183/15 95 84.5 60 79.8 8
11 Вешић Александра 166/16 65 65 40 н 5

 

Усмени део испита одржаће се у петак 12. јула 2019. године у учионици Института за хидротехнику. Студенти са редним бројевима 4-8 (у горњој табели) на усмени треба да дођу у 9:00. Студенти са редним бројевима 9-10 (у горњој табели) на усмени треба да дођу у 11:00.
Увид у радове одржаће се ће у понедељак, 08.07.2019 у 13:00.

05-07-2019
Будо Р Зиндовић

У наредној табели, приказани су резултати писменог дела испита, одржаног у четвртак 13. јуна 2019. године.

 

Хидраулика 1   Финални поени Оцена
  Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Тијанић Никола 286/09 100 81.25 70 9
2 Томашевић Ирина 85/14 70 100 60 8
3 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 45 5
4 Ћирић Милош 303/14 70 0 0 5
5 Анђелић Владимир 329/14 70 88.25 55 8
6 Манић Ема 43/15 100 92.75 75 9
7 Молеровић Олга 55/15 85 100 100 10
8 Спајић Дарија 140/15 70 74.25 90 8
9 Миловановић Милица 175/15 90 0 0 5
10 Говедарица Милица 183/15 95 84.5 60 8
11 Лекић Никола 326/15 80 89 50 8
12 Вешић Александра 166/16 65 0 40 5
13 Гујаничић Милка 186/16 100 94.5 90 10

Усмени део испита, одржаће се у четвртак 20. јуна 2019. године у учионици Института за хидротехнику, са почетком у 8:30. Увид у радове одржаће се у понедељак 17. јуна 2019. године, у периоду од 14-15 часове.

14-06-2019
Будо Р Зиндовић

Резултати писменог дела испита у допунском фебруарском року 2019. године, приказани су у наредној табели:

 

Хидраулика 1   Финални поени Оцена
  Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Гајевић Милица 280/13 85 50 70 7
2 Милутиновић Катарина 7/14 75 76.75 80 8
3 Томашевић Ирина 85/14 70 100 60 8
4 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 85 7
5 Молеровић Олга 55/15 85 100 80 9
6 Стојковић Јулијана 68/15 75 50 50 6
7 Добрић Лука 118/15 95 65 80 8
8 Павловић Владимир 139/15 80 80 85 9
9 Спајић Дарија 140/15 70 74.25 90 8
10 Лекић Никола 326/15 80 89 50 8
11 Шапоњић Ања 67/16 95 95.5 90 10
12 Радивојевић Лазар 23/16 95 100 80 10
13 Репајић Ана 97/16 55 50 80 7
14 Богдановић Марко 131/16 65 72.75 80 8
15 Авакумовић Оливера 175/16 90 100 60 9
16 Рак Немања 199/16 95 64.5 70 8
17 Џувић Марко 232/16 60 50 100 7

 

Усмени део испита ће се одржати у понедељак, 25. јануара 2019. од 09:00 часова у Институту за ХВЕ. Моле се сви студенти који полажу да дођу у наведено време.

20-03-2019
Будо Р Зиндовић

Поштоване колеге,

У наредној табели да је приказ коначних резултата за писмени део испита одржан у четвртак 24. јануара 2019. године.

 

Хидраулика 1   Финални поени Поени
  Презиме Име Бр.индекса 1 2 3 писмени
1 Филиповић Марко 185/13 75 0 60 н
2 Мићевић Стефан 278/13 90 82.75 60 77.6
3 Милутиновић Катарина 7/14 75 76.75 80 77.3
4 Петровић Дејан 236/14 65 57.75 45 н
5 Анђелић Владимир 329/14 70 88.25 55 71.1
6 Манић Ема 43/15 100 92.75 75 89.3
7 Молеровић Олга 55/15 85 100 80 88.3
8 Стојковић Јулијана 68/15 30 50 50 н
9 Добрић Лука 118/15 95 0 80 н
10 Павловић Владимир 139/15 50 20 85 н
11 Спајић Дарија 140/15 70 74.25 90 78.1
12 Негић Алекса 176/15 25 0 60 н
13 Михаиловић Нина 182/15 65 80 50 65.0
14 Лекић Никола 326/15 80 89 50 73.0
15 Ружичић Ђорђе 9/16 50 85 80 71.7
16 Марјановић Душан 15/16 90 97.75 90 92.6
17 Радивојевић Лазар 23/16 95 100 80 91.7
18 Шљивић Младен 29/16 100 82 100 94.0
19 Васиљевић Катарина 44/16 70 70.25 60 66.8
20 Шапоњић Ања 67/16 95 95.5 90 93.5
21 Димитријевић Александра 69/16 60 35 50 н
22 Јовчић Анђела 70/16 70 78.5 55 67.8
23 Репајић Ана 97/16 55 0 0 н
24 Петровић Тијана 110/16 90 75.25 70 78.4
25 Марић Ненад 126/16 95 100 100 98.3
26 Алексић Теодора 135/16 65 83.25 70 72.8
27 Авакумовић Оливера 175/16 90 100 60 83.3
28 Стефановић Анђела 177/16 90 94.5 70 84.8
29 Гујаничић Милка 186/16 100 94.5 90 94.8

 

На усмени део испита позивају се сви студенти којима у колони "Поени писмени" не стоји слово "н". Усмени део испита одржаће се у четвртак 31. јануара 2019. године у учионици Института за хидротехнику са почетком у 8:30. Моле се сви студенти који желе да полажу усмени део испита, да дођу у наведено време.

 

Увид у радове одржаће се у понедељак 28. јануара 2019. године у Институту за хидротехнику, у периоду од 13 до 14 часова.

26-01-2019
Будо Р Зиндовић

Увид у радове ће бити обављен у среду 21.11. од 15 часова у Институту за ХВЕ.

Студенти који су прикупили 50 или више поена на првом задатку ослобођени су првог задатка на рачунском делу испита.

 

 # Презиме Име Бр. инд. Зад. 1 Зад. 2
1 Авакумовић Оливера 175/16 90 30
2 Алексић Теодора 135/16 65 75
3 Арсић Ђорђе 43/16    
4 Богдановић Марко 131/16 65 70
5 Васиљевић Катарина 44/16 70 95
6 Вешић Александра 166/16 65 75
7 Гујаничић Милка 186/16 100 100
8 Димитријевић Александра 69/16 60 60
9 Добрић Лука 118/15 95 30
10 Жугић Никола 82/16 95 90
11 Јовановић Ивона 119/16 65 95
12 Јовчић Анђела 70/16 70 95
13 Кара-Јовановић Јован 143/16 90 95
14 Лекић Никола 326/15 80 100
15 Марић Ненад 126/16 95 100
16 Марјановић Душан 15/16 90 95
17 Милутиновић Катарина 7/14 25 85
18 Негић Алекса 176/15 25 80
19 Николић Страхиња 10/15    
20 Павловић Владимир 139/15 50 20
21 Поповић Кристина 273/14    
22 Петровић Дејан 236/14 65 55
23 Петровић Тијана 110/16 50 100
24 Радивојевић Лазар 23/16 95 20
25 Радуновић Предраг 344/16 75 60
26 Рак Немања 199/16 95 70
27 Репајић Ана 97/16 55 60
28 Ружичић Ђорђе 9/16 50 40
29 Спајић Дарија 140/15 70 55
30 Сталетовић Мита 141/16 50 30
31 Стефановић Анђела 177/16 90 100
32 Томашевић Ирина 85/14 70 100
33 Царић Михаило 246/12 30 55
34 Џувић Марко 232/16 60 70
35 Шапоњић Ања 67/16 95 90
36 Шљивић Младен 29/16 100 60
37 Ћирић Милош 303/14 70 60
38 Стојковић Јулијана 68/15 30 20
39 Ајтић Милан 209/12 80 85
40 Анђелић Владимир 329/14 70 80
41 Бојовић Јелисавета 153/15 70 80
42 Вукаловић Владимир 190/11 90 95
43 Говедарица Милица 183/15 95 90
44 Костадиновић Марко 284/11    
45 Манић Ема 43/15 100 90
46 Миловановић Милица 175/15 90 90
47 Михајловић Нина 182/15 65 95
48 Тијанић Никола 286/09 100 95
49 Гајевић Милица 280/13 85 35
50 Мићевић Стефан 278/13 90 80
51 Филиповић Марко 185/13 75 80
52 Молеровић Олга 55/15 85 65
20-11-2018
Роберт Д Љубичић

Предавања предвиђена за понедељак 22.10.2018. од 12 до 15ч неће бити одржана у овом термину. У овом термину биће одржане вежбе.

22-10-2018
Милош Р Милашиновић

Уместо предавања у понедељак, 22.10.2018. од 12:15 до 15:00, биће одржане вежбе у истом термину у сали 111.

22-10-2018
Милош Р Милашиновић
! Сајт је оптимизован за Firefox, Chrome и IE 9+           ЛуАн-011