Марија Недељковић, мастер инжењер грађевинарства, која је своју диплому стекла на Грађевинском факултету, пре пет година наставила је своје усавршавање на докторским студијама на Техничком универзитету у Делфту. Изабрана тада међу 106 кандидата за позицију докторанда, успешно је одбранила своју докторску тезу 27. 2. 2019.
Кратки прилог који је пропратила државна телевизија можете погледати путем линка овде.

12-04-19
Остале вести

Задужбина Ђоке Влајковића објавила је оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп стана у Ул. Влајковићева бр. 5 у Београду.

Остале вести

Грађевинско-архитектонски факултет у Нишу и Факултет техничких наука у Новом Саду организују 5. међународни симпозијум PhIDAC 2019. Симпозијум је намењен студентима докторских студија и професорима у области грађевинарства, архитектуре и заштите животне средине.

Веб страница симпозијума → http://www.gaf.ni.ac.rs/phidac/

Више информација потражите и путем линка овде.

Остале вести

Свечаном академијом, на којој су уручене награде најуспешнијим појединцима и колективима, Ваљево је  обележило 20. март, свој Дан града. Међу добитницима је и студент генерације Грађевинског факултета  Стефан Митровић. Свечаној академији је присуствовао велики број представника градских и републичких институција, али и гости из Амбасаде Русије, руског града Сочија, Зворника, Малог Зворника, Косјерића, Лајковца, Мионице, Уба, Осечине.

Више информација потражите путем следећих линкова:

награда града Ваљева Стефану Митровићу
лист Политика
заједничка фотографија добитника награде

Остале вести

Алумни асоцијација ``Rochus and Beatrice Mummert``  фондације ове године по други пут организује у Немачкој једнонедељну летњу школу за талентоване мастер студенте из централне и јужне Европе.
Циљ је да се да што већем броју студената могућност да буду део ове летње школе и раде на својим лидерским способностима, као и да стекну релевантна стручна зњања и прошире интернационалну мрежу познанстава и контаката.

22-03-19
Остале вести

Савез студената Беграда у сарадњи са школом за стране језике расписује конкурс за доделу 20 стипендија за бесплатно учење страних језика.

19-02-19
Остале вести

Потребно је да попуне упитник до 17. фебруара 2019. године.

Ово истраживање има за циљ да испита потребе студената у вези са сналажењем на тржишту рада, како бисмо усавршили старе и конципирали нове програме за унапређење запошљивости. С обзиром на то да се ситуација на тржишту рада константно и брзо мења, Центар се труди да системским приступом прати те промене и делује у складу са њима.

05-02-19
Остале вести

Више од 150 младих имаће јединствену прилику да се упозна са целокупним процесом интервјуа за посао или нађе прво запослење 22. фебруара на конференцији "Оригинални разговори", коју организују магазин Оригинал и Фондација Новак Ђоковић. Како написати добар `CV` и мотивационо писмо и шта је важно истаћи током разговора за жељену позицију, кандидатима ће приближити менаџери из водећих компанија из земље и региона. Пријаве су отворене на сајту http://originalmagazin.com/

Више информација можете пронаћи у прилогу.

05-02-19
Остале вести

Годишња награда "Повеља" Привредне коморе Београда додељена је Грађевинском факултету Универзитета у Београду на свечаности доделе годишњих награда у Старом двору, у петак 21. децембра. На свечаности су додељене традиционалне годишње награде и повеље ПКС - Привредне коморе Београда најбољим компанијама, институцијама и појединцима за натпросечне резултате у привређивању, развоју и доприносу успешности београдске и српске привреде у претходној години. Више информација о додели годишњих награда ПКС можете наћи на сајту http://www.kombeg.org.rs/

28-12-18
Остале вести

Информишите се о овим обавештењима путем линкова овде тј. овде.

27-12-18