Поштовани студенти  са задовољством вас обавештавамо да су отворене  пријаве за  4. по реду конференцију „We build the Future“ која ће се одржати од 18 - 21. октобра 2018. на Златибору.

Циљ пројекта је да окупи студенте грађевинарства, архитектуре и геодезије и упозна их са модерним тенденцијама у науци, као и са конкретним начинима решавања проблема у области грађевинарства.

До сада је на конференцији учествовало више од 700 студената са 33 универзитета.

Цена котизације:

буџетски студенти – 50е

самофинансирајући студенти – 58е

У цену су укључени:

- котизација

- 3 пуна пансиона у хотелу Ратко Митровић

- конгресни материјал

- све пропратне активности

Можете се пријавити сваке среде од 12-14ч у канцеларији 316а, а пријаве трају до 30. септембра због ограниченог капацитета.

*плаћање је могуће извршити у 3 рате до 15. октобра, док је при пријави потребно донети 1000 дин.

29-08-18

27-08-18
Мој избор

Студенти Грађевинског факултета израдили су, заједно са ђацима из средње архитектонске школе, кућу од папира и тиме привукли пажњу и додатне похвале на 44. међународном сајму грађевинарства у Београду. Kратки видео о томе можете погледати овде.

24-04-18
Мој избор

Студенти са нашег Факултета, са Катедре за управљање пројектима у грађевинарству освојили прво место у финалу државног тамичења у управљању пројектима и представљаће Србију на светском финалу. Више о томе прочитајте овде.

03-04-18
Мој избор

Више информација о Конкурсу можете погледати путем линкова овде тј. овде.

31-01-18
Мој избор

Министарство омладине и спорта расписало je Конкурс за стипендирање до 900 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 400 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија, за школску 2017/18. годину. Детаљнија информација о конкурсу, укључујући текст конкурса, образац за конкурисање и преосталу конкурсну документацију може се наћи на следећој страници:

29-01-18