Обавештавају се заинтересовани да ће се у среду, 20. јуна, одржати предавање о употреби нових технологија у грађевинарству.

Детаљније информације потражите путем линка овде.

14-06-18

Све накнаде везане за пријаву на конкурс за упис и сам упис у прву годину основних академских студија школске 2018/2019. године врши се искључиво преко уплатнице која се добија на адреси prijemni.grf.bg.ac.rs

13-06-18
Упиши се

У оквиру конкурса за радно место доцента за ужу научну област Бетонске конструкције, по конкурсу објављеном дана 23. 5. 2018. године, у публикацији „Послови“ Националне службе за запошљавање, заказује се приступно предавање на тему:

Прорачун угиба армиранобетонских конструкција према Еврокоду 2“.

Предавање ће бити одржано у четвртак 21. 6. 2018. године у 14 часова, у учионици 141 Грађевинског факултета у Београду, Булевар краља Александра 73/1.

На приступно предавање се позива кандидат др Никола Тошић, маст. инж. грађ.

12-06-18

Часопис Нова економија позива заинтересоване студенте да се пријаве на бесплатну радионицу „Зашто је важно да будете обавештени - шта је вест, а шта је спин?“

Трибина се одржава у Коларчевој задужбини 16. јуна од 11.30 до 13ч.

Пријаве на: office@big.co.rs

07-06-18
Мој избор

Све потребне информације о превентивним прегледима студената прве и треће године основних академских студија можете погледати овде

04-06-18
Студије

Са поносом вас обавештавамо да су студенти са Катедре за управљање пројектима у грађевинарству Јана Пуздерлиски, Марко Модринић и Абел Дуран постали прваци на међународном такмичењу у управљању пројектима. Више о учесницима и такмичењу можете погледати на следећим линковима:

RTS

Србија Данас

04-06-18
Факултетске вести

Датуме пријаве на конкурс, полагања пријемног испита и уписа у прву годину основних академских студија можете видети овде.

29-05-18
Упиши се