У Библиотеци и на сајту Грађевинског факултета налази се Извештај комисије о прегледу и оцени докторске дисертације Јелене Ћириловић, дипл.грађ.инжпод насловом:

" AN INTEGRATED NETWORK - LEVEL MANAGEMENT MODEL FOR MAINTENANCE OF FLEXIBLE PAVEMENTS"

„ИНТЕГРИСАНИ МОДЕЛ УПРАВЉАЊА ОДРЖАВАЊЕМ ФЛЕКСИБИЛНИХ КОЛОВОЗА НА НИВОУ МРЕЖЕ”

Комисија у саставу:

1. Др Ненад Шушић, научни саветник ИМС

2. В. проф. др Горан Младеновић, дипл.грађ.инж.

3. Доц. др Немања Бранисављевић, дипл.грађ.инж.

Са овим Извештајем и докторском дисертацијом се можете упознати до 07.05.2017. године, односно евентуалне примедбе у писаном облику можете доставити до наведеног рока.

07-04-17
Студије

У Библиотеци и на сајту Грађевинског факултета налази се Извештај комисије о прегледу и оцени докторске дисертације Александра Радевића, маст.инж.грађ. под насловом:

"КАРАКТЕРИСТИКЕ АСФАЛТНИХ МЕШАВИНА СА АГРЕГАТОМ ОД РЕЦИКЛИРАНОГ БЕТОНА"

Комисија у саставу:

1. В. проф. др Горан Младеновић, дипл.грађ.инж.,

2. В. проф. др Гордана Топличић Ћурчић, дипл.грађ.инж.

(Грађевинско-архитектонски  факултет, Универзитет у Нишу),

3. Доц. др Димитрије Закић, дипл.грађ.инж.

4. Доц. др Александар Савић, дипл.грађ.инж.

Са овим Извештајем и докторском дисертацијом се можете упознати до 04.05.2017. године, односно евентуалне примедбе у писаном облику можете доставити до наведеног рока.

04-04-17
Студије

У недељу 9. априла и недељу 23. априла 2017. одржаће се априлски апсолвентски рок. До померања првог термина априлског апсолвентског рока дошло је због председничких избора.

27-03-17
Студије

Допуну Одлуке о висини школарине и осталих накнада донету на седници Савета Грађевинског факултета 23.12.2016. године можете видети овде, а 24.02.2017. године можете видети овде.

01-03-17
Студије

Прелиминарну ранг листу за упис модула на студијском програму Грађевинарство можете видети овде.

23-12-16
Студије

Одлуку о важењу положеног писменог дела испита можете видети овде.

30-11-16
Студије

У четвртак 1. децембра 2016. године у Свечаној сали Грађевинског факултета, са почетком у 10 часова, обавиће се свечана додела диплома. Списак диплома по новом Закону о високом образовању можете видети овде, а списак диплома по старом овде.

28-11-16