Дана 1. 3. 2017. потписан је Споразум о сарадњи између Грађевинског факултета и Института за стандардизацију Србије.

Детаље Споразума потражите овде.

06-03-17
Факултетске вести

Детаљне информације потражите у документу овде.

20-01-17
Факултетске вести

Архитектонско-грађевинско-геодетски факултет Универзитета у Бањалуци, поводом обележавања 20 година постојања, доделио је Повељу Грађевинском факултету Универзитета у Београду у знак захвалности за допринос у оснивању и развоју овог факултета.

16-12-16
Факултетске вести

Дана 02. децембра 2016. године одржана је свечана академија посвећена Дану Грађевинског факултета Универзитета у Београду. Обележена су три значајна јубилеја: 170 година од оснивања Инжињерске школе у Србији, 68 година самосталности Грађевинског факултета и 208 година Универзитета у Београду. Додељене су награде верним члановима  колектива након 15 и 25 година рада на Факултету, затим признања најзаслужнијим студентима за постигнут успех у току студија, као и награде пензионисаним члановима колектива. Музички програм су, својим извођењима, увеличали студенти Музичке академије из Београда, Академије уметности у Новом Саду и ученици средње музичке школе из Ваљева.

Дан Факултета: фото1     фото2     фото3     фото4     фото5

студенти: фото1     фото2     фото3    фото4     фото5

златни индекси: фото1     фото2     фото3     фото4     фото5

додела магистарских диплома (01. децембар 2016.): фото

07-12-16
Факултетске вести

Документ обавештења можете погледати овде.

12-05-16
Факултетске вести

На Београдском сајму је отворен 42. МЕЂУНАРОДНИ САЈАМ ГРАЂЕВИНАРСТВА (UFI) [South East Europe Belgrade Building Expo] а на њему је своје место пронашао и Грађевински факултет Универзитета у Београду. Налазимо се у хали 4, а број нашег штанда је 4002. Како то изгледа можете видети на сликама или уживо, а најбоље – и једно и друго!

Амбиција организатора је да се покрију све значајне области грађевинарства: истраживање и пројектовање, изградња и одржавање објеката, високоградња, нискоградња и хидроградња, материјали, опремање објеката, грађевинске машине, уређаји и алати, адаптација, реконструкција и рестаурација, занати, информатичке технологије и управљање пројектима у грађевинарству те опремање ентеријера.

Сајам траје од 19. до 23. априла, отворен је сваког дана од 10 до 19 часова осим у суботу, 23. априла, када се затвара и радиће само до 17часова.

Појединачна улазница кошта 300 динара, а за ђаке и студенте 100 динара, уз оверен списак.

Више информација можете пронаћи овде

фотографија 1

фотографија 2

19-04-16
Факултетске вести

Грађевински факултет 26. марта 2016. године организује манифестацију под именом Отворени дан. Тада се примају сви заинтересовани средњошколци - будући студенти и упознају се са студијским програмима, наставницима и ресурсима који ће им стајати на располагању уколико се одлуче да упишу наш факултет. На Отворени дан заинтересовани могу доћи сами или у пратњи родитеља.

11-03-16
! Сајт је оптимизован за Firefox, Chrome и IE 9+      ЛуАн-011